Цього тижня делегація нашого факультету у складі професора Авраменко Ольги, старших викладачів Нарадового Володимира та Макарчука Олега, викладача Гаєвського Миколи відвідала Університет Вітовта Великого (Каунас, Литва) для проходження стажування в рамках міжнародного проекту «Erasmus+ project “Gender Studies Curriculum: A Step for Democracy and Peace in EU-Neighboring Countries with Different Traditions” (No. 561785-EPP-1-2015-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP».

1

В перший день стажування наші викладачі прийняли участь у дискусії, пов’язані з використанням відеофільмів у навчанні. На тренінгу, присвяченому цьому методу, було запропоновано для перегляду документальний фільм «Бастард», який піднімає важливі соціальні питання. Після перегляду фільму відбулася цікава дискусія між представниками Європи та Африки.

23

В другій половині дня, наші співробітники взяли участь в тренінгу «Photovoice», під час якого було отримано цінний досвід з використання фотоматеріалів для постановки дискусійних проблем під час навчання: зокрема: за гендерною тематикою.

4

Наступного дня відвідали майстер-клас з використання системи «Moodle» та обговорили цікавий проект литовських колег «UrbanCamp»

5

Триває набуття цінного європейського досвіду у питаннях дотримання гендерної рівності. Попереду багато нового та цікавого!

6

Повідомлення підготував старший викладач Нарадовий В.В.