28 вересня 2017 року в приміщенні Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. Чижевського найкращі учні міських шкіл Кропивницького виявляли таланти в ході міського етапу турніру юних фізиків (ТЮФ). ТЮФ являє собою командне змагання школярів, які мають здібності вирішувати складні наукові задачі, подавати рішення в переконливій формі.

2  

Команди провели власні дослідження, результати яких представили на розгляд аудиторії. Журі оцінювало якість досліджень, а також  вміння вести наукову дискусію, виступаючи у ролі доповідача за власним проектом, у ролі опонента та рецензента чужих проектів.

3

Взяла участь у турнірі і команда фізико-астрономічного гуртка нашого Педагогічного ліцею (науковий керівник доцент Волчанський О.В.), яка була представлена учнями 11 фізико-математичного класу у складі: Миценко Андрій (капітан), Краузе Богдан, Січкар Дмитро, Сімочко Віктор, Трач Віктор.

4

Попередньо було проведено власне дослідження за проектом «Скільки важить час», присвячений вивченню динаміки зміни ваги пісочного годинника протягом його роботи.

5

Активну допомогу у проведенні досліджень надавали доцент кафедри фізики та методики її викладання Чінчой О.О. та учні 11 фізико-математичного класу Резніченко Ілона і Данілов Олександр.

За сумарними результатами команда нашого Педагогічного ліцею посіла перше місце! На фото команда-переможець разом з науковими керівниками. Зліва направо: доцент Чінчой О.О. (науковий консультант), Трач Віктор, Сімочко Віктор, Краузе Богдан, Миценко Андрій (капітан команди), Січкар Дмитро, доцент Волчанський О.В. (керівник гуртка і науковий керівник проекту)

6

Вітаємо команду Педагогічного ліцею і бажаємо подальших успіхів!