3 жовтня 2017 року студенти фізико-математичного факультету вшанували пам'ять справжнього Героя України Голого Віктора Анатолійовича, який був гармашем Чорноліської сотні Чорноліського куреня Буго-Гвардійського округу козацтва.

23

2003 році Віктор Анатолійович закінчив КДПУ ім. В. Винниченка за кваліфікацією «вчитель історії та географії», а також у 2007 році ДРІДУ НАДУ при президентові України за кваліфікацією «магістр державного управління». 19 червня 2014 року він був зарахований до складу 42 батальйону територіальної оборони. 28 серпня 2014 року Віктор разом зі своїми побратимами виїхав на бойове завдання по супроводженню колони з продовольством до міста Дебальцево. Під час виконання завдання бійці потрапили у засідку. Віктор разом з іншими військовослужбовцями почали прикривати вихід колони. Саме там Віктор загинув у бою з ворогами України. Похований Герой на кладовищі села Плоске Знам’янського району.

45

Для увічнення пам’яті військовослужбовця Збройних Сил України — героя АТО, який загинув, захищаючи територіальну цілісність та незалежність нашої держави студенти під керівництвом Краснощок І.П. долучились до плетіння маскувальної сітки військовослужбовцям із зони АТО.

6789