Вересень місяць видався для студентів фізико-математичного факультету, зокрема студентів спеціальності 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології), дуже насиченим: презентації на День Міста та Національній агропромисловій виставці «Агро-експо 2017» , участь в майстер класі на ІХ-му Фестивалі молодіжної книги «ReaderLand – читай креативно», а 30 вересня 2017 року майбутні майбутні вчителі трудового навчання та технологій (група ТН17Б) завітали на День відкритих дверей заводу "Ельворті-Червона Зірка", присвячений Дню машинобудівника. Саме тут студенти мали можливість відвідати цікаву екскурсію, побувати на виставці готової продукції одного з велетнів українського сільськогосподарського машинобудування, переглянути демонстрацію роботи сучасного обладнання, отримати сувеніри та просто хороший настрій.

23

Завод "Ельворті-Червона Зірка" випускає достатньо широку номенклатуру с/г техніки, не поступаючись відомим світовим лідерам. Не забуває підприємство і про свою історію, де поряд з сучасними машинами розмістилась експозиція знарядь техніки, що випускалась ще у 19 ст. А зовсім недавно історична експозиція поповнилась старовинним паровим потягом, розшуканим аж у Львівській області. Особливе враження на майбутніх трудовиків-технологів справили автоматизована лінія з нанесення захисних порошкових покриттів, верстат з плазмовою різкою металу та обладнання з лазерною установкою для виробництва заготовок різних криволінійних форм, зварювальний робот-автомат.

4 5

Побачене є актуальним для наочного сприйняття теоретичного матеріалу таких фахових дисциплін як "Основи техніки й технологій" та "Матеріалознавства". Студенти звернули увагу також на те, що завод бачить свої перспективи, а отже постійно розвивається, замінюючи застаріле обладнання на сучасні американські верстати з ЧПУ, які й дозволяють отримувати якісні деталі при відносно невисокій вартості в порівнянні з аналогічною продукцією брендових виробників. В підсумку – чудовий настрій і позитивні враження від екскурсії та цікаво проведеного разом часу.

67891011

Інформацію підготував доцент кафедри ТМТПОПБЖ Рябець С.І.