Весною 2017 року Центральноукраїнський  державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка провів Всеукраїнську олімпіаду для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти, яка дала можливість абітурієнтам значно покращити свої бали з математики та фізики, отримані під час проведення ЗНО.

2

Для цього потрібно було пройти два етапи олімпіади. Під час проведення першого (дистанційного) етапу учасники Олімпіади реєструвались на веб-сайті університету на сторінці реєстрації учасників Олімпіади. Під час реєстрації необхідно було вказати елементарні дані про себе: прізвище, ім’я, по батькові; число, місяць і рік народження; тип документа, на підставі якого здійснюється реєстрація; відомості про навчальний заклад, в якому навчається (закінчив) учасник Олімпіади; предмет, на який подається заявка на участь в Олімпіаді; електронну адресу, за якою особі можуть бути надіслані офіційні повідомлення про порядок проведення Олімпіади; інформацію про населений пункт, де проживає і/або навчається особа.

3

Після реєстрації учасники Олімпіади ознайомлювалися із завданнями, розміщеними на сторінці завдань предметних Олімпіад, та розв’язували їх. Олімпіади проводилася з таких конкурсних предметів: математика; біологія; географія; фізика; хімія

Після завершенні першого (дистанційного) етапу Олімпіади члени предметно-методичних комісій здійснили перевірку розв’язків завдань та визначили кількість набраних учасниками балів. Особи, які набрали не менше 75% балів на першому етапі, прийняли участь в другому (очному) етапі. Слід відзначити хорошу підготовку учнів, які взяли участь у першому етапі олімпіади – всі показали хороші знання та вийшли до другого туру олімпіади.

4

Другий (очний) етап Олімпіад проходив уже на базі університету. Оцінювання робіт учасників другого етапу Олімпіад здійснювалось так само, як це робилося на попередньому дистанційному етапі. Ті учасники олімпіади, які набрали більше 90 % балів на другому етапі олімпіади, отримали додаткові бали (від 1 до 20) до одного з предметів сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання при розрахунку конкурсного бала в нашому університеті.

5

Саме така система зарахування на спеціальності фізико-математичного факультету дала можливість багатьом абітурієнтам значно покращити свої бали, отримані на ЗНО, та вступити на різні спеціальності факультету. Зокрема на спеціальність Математика вступили 12 абітурієнтів, які приймали участь в Олімпіаді. Серед них:

Прізвище, ім’я, по-батькові учасника Кількість балів, набраних під час виконання завдань ДОДАТКОВІ БАЛИ до сертифіката ЗНО
Буц Катерина Олегівна 100 20
Вербіцька Юлія Іванівна 100 20
Ворона Христина Дмитрівна 98 17
Гаврюшенко Роман Віталійович 99,5 20
Дядик Аліна Володимирівна 100 20
Кличко Ліза Сергіївна 100 20
Коваленко Олена Валентинівна 100 20
Меднікова Марина Іванівна 100 20
Райніч Микола Анатолійович 98 17
Рєзнік Аліна Станіславівна 98,5 18
Сухацька Ольга Олександрівна 99 19
Чудна Олена Михайлівна 100 20

Вітаємо студентів зі вступом. Бажаємо навчальних успіхів та гарних результатів на першій сесії.

6

А майбутніх абітурієнтів – 10-ти та 11-ти класників шкіл області – запрошуємо на Всеукраїнську олімпіаду 2018 року, яка знову ж таки буде проводитися в нашому університеті.