Разом з багатотисячною спільнотою першокурсників країни розпочали свій перший навчальний рік у виші студенти фізико-математичного факультету, які навчаються спеціальністю 015 Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості) за першим (бакалаврським) рівнем. До майбутніх педагогів професійного навчання прикута особлива увага викладачів. Це перша група, сформована в ЦДПУ ім. В. Винниченка після отримання у 2016 р. відповідної ліцензії Міністерства освіти і науки України. Першокурсники сумлінно навчаються для того, щоб засвоїти базові знання в соціально-гуманітарній, фундаментальній, природничо-науковій та загальноекономічній галузях. Це дозволить створити міцне підґрунтя для опанування дисциплін циклу професійної підготовки, як професійно-педагогічної, так і інженерно-технічної. Студенти наполегливо готуються до вивчення дисциплін, на яких вони створять модні, красиві та зручні швейні вироби.

2

Стрімко промайнуть студентські роки і менш ніж через чотири роки сьогоднішні першокурсники отримають дипломи педагогів професійного навчання. Свою трудову діяльність  майбутні педагоги проваджуватимуть у професійно-технічних навчальних закладах та на підприємствах легкої промисловості. Бажаючі зможуть продовжити навчання у магістратурі.

Бажаємо першокурсникам успіхів у навчанні, гарного настрою та творчих злетів!

Повідомлення підготувала куратор групи ПО17Б, доцент кафедри теорії і методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності, доктор педагогічних наук О.В.Єжова.