31 серпня 2017 року, в останній літній день, в ЦДПУ ім.Володимира Винниченка відбулася одна з перших подій у житті кожного студента-першокурсника – урочиста посвята, яка дає змогу привітати їх із початком цікавого студентського життя, допомагає влитись в університетський колектив.

Цьогоріч студентську фізматівську родину поповнили більш ніж сто першокурсників, які навчатимуться на різних спеціальностях  факультету.

2

Студенти-першокурсники усіх спеціальностей університету та ліцеїсти зібралися на площі біля пам'ятника Володимиру Винниченку, аби взяти участь у святковій програмі та  виголосити клятву студента та гімн «Гаудеамус».

Привітав молоде поповнення ректор університету професор Семенюк О.А., який, звертаючись до присутніх, висловив упевненість, що першокурсники, вступивши до педагогічного університету, зробили правильний вибір. Адже ЦДПУ ім.Володимира Винниченка – один з найкращих педагогічних вузів України, де оволодівають фахом, здійснюють наукові дослідження, розвивають культуру, мистецтво, спорт. Тут зростають справжні фахівці, які навчатимуть та виховуватимуть молоде покоління.

3

Також  студенти побачили виступи музичних та танцювальних колективів університету, почули вітальні слова від гостей свята та студентів старших курсів.

4

По завершенні урочистостей студенти фізмату були запрошені до аудиторій факультету, де заступник декана з навчально-виховної роботи доцент Чистякова Л.О. привітала вже студентів, представила кожній групі досвідченого наставника – куратора групи, які з перших хвилин почали працювати з групою, вручили студентські квитки.

5

Деканат фізико-математичного факультету щиро вітає першокурсників! Бажаємо бути відкритими для світу; не боятися нового, випробовувати себе в нових починаннях, бути активними, працювати наполегливо і результативно!