2 червня 2017 року учні Криничуватської ЗОШ І-ІІІ ступенів (Устинівський район) під керівництвом вчителя Є.О. Кондратюка відвідали фізико-математичний факультет ЦДПУ.

2

Гості ознайомились з експозицією факультетського Музею історії техніки. Науковий керівник відділу елементної бази електроніки професор кафедри фізики та методики її викладання О.М. Царенко яскраво описав гостям історію розвитку електронного обладнання від перших вакуумних ламп до сучасних інтегральних мікросхем.

3

Науковий керівник відділу астрономії, оптики та квантової фізики Музею історії техніки доцент О.В. Волчанський ознайомив учнів з принципом дії та основними функціями оптичної апаратури, провів для короткий огляд експозиції відділу.

4

Учні отримали можливість потримати в руках оптичні і астрономічні прилади, провести спектральні дослідження на обладнанні лабораторії оптики (завідувач лабораторією О.О. Сазонова).

56

Завершилась екскурсія відвідування відділу історії обчислювальної та комп’ютерної техніки факультетського музею. Старший викладач кафедри інформатики В.В. Котяк висвітлив гостям основні віхи розвитку обчислювальної та комп’ютерної техніки від перших механічних рахівниць до сучасних комп’ютерів.

7

Гості отримали позитивне враження від знайомства із експозицією Музею історії техніки, а також від можливості взяти участь у наукових дослідженнях і експериментах.

Повідомлення підготував доцент кафедри фізики та методики її викладання О.В. Волчанський