Учні Івано-Благодатненського НВК стали учасниками профорієнтаційного проекту "Стань студентом на один день", організатором якого виступила кафедра теорії і методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності фізико-математичного факультету Центральноукраїнського державного педагогічногго університету імені Володимира Винниченка. В рамках цього проекту майбутні абітурієнти відвідали майстерні, спеціалізовані кабінети з технологічної освіти, познайомились із основними локаціями фізико-математичного факультету та всього університету в цілому та намагались відчути себе в ролі студентів.

2

Найактивнішу участь виявив завідувач слюсарно-механічною майстернею Назаренко О. В., який ознайомив учнів з принципом дії та основними функціями металоріжучих та деревообробних верстатів, провів короткий огляд виробів студентів спеціальності 014.10 Середня освіта (трудове навчання та технології) з відповідних матеріалів. Майбутні студенти потримали в руках вироби, доторкнулись до верстатів та інструментів, а Олександр Васильович продемонстрував роботу навчального та промислового обладнання, чим викликав захоплення відвідувачів, яких вразила потужність та швидкість робочих машин.

3

Екскурсанти отримали позитивне враження від знайомства із майстернями та кабінетами кафедри ТМТПОПБЖ та виявили намір вступати до лав студентів фізико-математичного факультету ЦДПУ ім. В. Винниченка.

45