Відділ «Історії обчислювальної та комп’ютерної техніки», який входить до складу Музею Історії Техніки, продовжує проводити екскурсійну роботу для жителів міста і області. З кінця 2015 року – моменту відкриття музею – його відвідали майже 900 екскурсантів. Серед них найбільшу частку складають школярі міста і області різних вікових категорій – від початкових класів до випускних. Музей також відвідували ліцеїсти Педагогічного ліцею, студенти нашого та інших вищих навчальних закладів, вчителі, які проходять підвищення кваліфікації в Кіровоградському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського, учасники та журі всеукраїнських олімпіад з інформаційних технологій і програмування, а також учасники інших заходів, які проходять на фізико-математичному факультеті. Також декілька разів було проведено екскурсії для зарубіжних колег (з перекладачем) та співробітників різних підприємств міста Кропивницький.

2

Останнім часом музей відвідали:

30 квітня 2017 року учні 7-х та 10-х класів НВК "Павлиська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей імені В.О.Сухомлинського". Організатор екскурсії вчитель інформатики Гондзя Леся Вікторівна.

3

5 травня 2017 року учні 9-11 класів Зибківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Організатор екскурсії вчитель фізики Кивгило Леонід Петрович.

4

22 травня 2017 року учні 5-11 класів навчально-виховного об’єднання № 3 «Спеціальна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок». Організатор екскурсії вчитель фізики Іванов Юрій Петрович.

5

25 травня 2017 року вчителі фізики, що перебували на курсах підвищення кваліфікації в Кіровоградському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського. Замовник екскурсії декан фізико-математичного факультету, доктор історичних наук, професор Ріжняк Ренат Ярославович.

6

Запрошуємо учнів і вчителів шкіл міста та області, студентів інших навчальних закладів відвідати наш музей. Екскурсії в Музеї «Історії обчислювальної та комп’ютерної техніки» дають можливість ознайомитись з історією рахункових пристроїв в таких розділах: домеханічні та механічні  обчислювачі, калькулятори, аналогові обчислювальні машини, персональні комп’ютери, ноутбуки, проектори, сканери, принтери, ігрові пристрої. Також в музеї представлена експозиція з такими компонентами персональних комп’ютерів: материнські плати, процесори, оперативна пам’ять, носії інформації, відео карти, звукові карти, мережеве обладнання та різноманітні контролери.

7

Наш колектив продовжує роботу з покращення Музею Історії Техніки фізико-математичного факультету. Тож запрошуємо учнів, студентів та інших приватних осіб прийняти участь у розширенні експозиції та надати Музею експонати, які стосуються історії комп’ютерної техніки. Ми дуже уважно ставимося до наших спонсорів та різними способами розповсюджуємо позитивну інформацію про кожен факт добродійності.

Повідомлення підготував викладач кафедри інформатики Андронатій П.І.

9101112131415161718