22 травня 2017 року фізико-математичний факультет відвідали учні та педагогічний колектив спеціалізованої загальноосвітньої школи №3. Гості ознайомились з експозицією факультетського Музею історії техніки. До роботи екскурсії долучились і викладачі та співробітники кафедри фізики та методики її викладання.

Науковий керівник відділу астрономії, оптики та квантової фізики Музею історії техніки доцент О.В. Волчанський ознайомив учнів з принципом дії та основними функціями оптичної апаратури, провів короткий огляд експозиції відділу. Учні отримали можливість потримати в руках оптичні і астрономічні прилади, провести спектральні дослідження на обладнанні лабораторії оптики (завідувач лабораторією О.О.Сазонова).

2

Історію створення елементної бази мікроелектроніки описав гостям завідувач лабораторіями квантової фізики та спецфізпрактикума П.В.Сірик.

3

Завідувач лабораторією методики фізики Д.В.Соменко продемонстрував гостям ряд цікавих фізичних дослідів.

4

Гості отримали позитивне враження від знайомства із експозицією Музею історії техніки, а також від можливості взяти участь у наукових дослідженнях і експериментах.

Інформацію підготував доцент кафедри фізики та методики її викладання О.В  Волчанський.