Кожен третій четвер в Україні відзначається різнобарвне і красиве свято – День вишиванки. Цього року – це 18 травня. Викладачі й студенти Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка теж долучилися до цієї події. З самого ранку на площі біля пам’ятника Володимиру Винниченку зібралася чисельна кількість викладачів та студентів, серед яких і представники фізико-математичного факультету, вбраних у святкові вишиванки.

2

ВИШИВАНКА – національна святиня, бо символізує собою і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь-зв’язок, що не переривається віками. Вишиванку передають з роду в рід, зберігають як безцінну реліквію.

3

Привітав присутніх проректор з наукової роботи професор Михида С.П., запальну українську пісню виконали студентки мистецького факультету, а потім наші студентки – Ольга Турчина та Анна Шипуліна провели танцювальний флешмоб, участь у якому взяли усі присутні. Під пісню «Добрий ранок, Україна!» танцювали усі: проректор, декани, завідувачі кафедр, викладачі й студенти. Гарний настрій та позитивні емоції зашкалювали!

4

Наші предки свято вірили, що вишиванка – це символ здоров'я, краси, щастя, любові… Тож давайте частіше одягати вишиванку, цей яскравий, стильний одяг, що привертає увагу та приносить позитивні емоції, дарує відчуття єднання з автентичними скарбами пращурів.

Повідомлення підготувала заступник декана з навчально-виховної роботи доцент Л.О. Чистякова.

567