Цього року урочистості до Дня науки відбулися у Кіровоградському кібернетико-технічному коледжі 18 травня 2017 року. Цей захід зібрав в одному місці всіх науковців Кіровоградщини.

Наш виш на святі представляв проректор з наукової роботи професор С.П. Михида. Активними учасниками урочистостей стали і представники фізико-математичного факультету на чолі з його деканом професором Р.Я Ріжняком.

2

У заході також взяли участь заступник декана Л.О. Чистяковадоцент О.М. Трифоновазавідувач швейною майстернею О.В. Щербула.

Безумовно, День науки – це свято всіх, хто вносить свій вклад у розвиток вітчизняної та світової науки – від студента та аспіранта до вченого зі світовим ім’ям. Тож до заходу були долучені і студенти фізико-математичного факультету. Зокрема, студенти 42 групи: Наталія Біляк, Ігор Вергун, Владислав Грищенко та Ольга Єкименкова охоче демонстрували всім фізичні досліди. А студенти 30 групи: Броніслава Бомба та Яна Зіденик зробили виставку вишитих рушників.

3

Під час урочистих заходів відзнаками різного рівня були нагороджені заступник декана Людмила Олександрівна Чистякова, старший викладач Тетяна Володимирівна Куценкостарший викладач Олег Петрович Макарчук.

4

Кіровоградщина може по праву пишатися своїми видатними вченими, які зробили суттєвий внесок у розвиток багатьох галузей науки і промисловості, сприяли науково-технічному прогресу. Сучасне покоління науково-педагогічних працівників, докторантів, аспірантів, студентів гідно продовжує славні традиції своїх попередників.

5

Тож зі святом, дорогі науковці, незгасної Вам творчої енергії, здоров’я, благополуччя, оптимізму, нових наукових звершень та відкриттів!

Повідомлення підготувала доцент кафедри фізики О.М. Трифонова.

6789