С 10 по 15 травня 2017 року в ЦДПУ ім. В. Винниченка проходив конкурс фотографів «Мить студентського життя через об’єктив мого фотоапарату». Студенти фізико-математичного факультету – Колтко Юлія (спеціальність «Технологічна освіта» – 41 група), Волошинова Тетяна (спеціальність «Комп’ютерні науки» – 16 група) та Куліков Іван (спеціальність «Математика» – 63 група) – приймали участь у конкурсі «Кращий фотограф 2017» та отримали срібло та золото!

Отже, 3 місце та номінацію «Одна за всіх» отримала студентка Факультету Філології та Журналістики Крикун  Олександра! Вона довела, що один в полі все ж таки воїн

2

2 місце займає студент фізико-математичного Факультету Куліков Іван, який нагадав нам момент з радянського фільму «Пригоди Шуріка».

3

І золото та звання «Кращий фотограф 2017» ЦДПУ ім В. Винниченка отримує студентка фізико-математичного факультету Волошинова Тетяна! Її фото містить усю атмосферу студентського життя.  Хлопці за комп’ютерами, які сидять в мережі ВК та грають на гітарі, деякі з них навіть намагаються вчитися. Дівчата борються з голодом за допомогою улюбленої «мівінки». Ну і як же без селфі! Тому привітаємо Тетяну з гідною перемогою!

4

Переможців було дуже важко виділити. Інші роботи були також класними. Оригінальне бачення дружного студентського дозвілля представила Блохіна Анна з факультету історії та права (3 курс 31 група).

5

Симпатично та точно передає «Будні творчості» фото Колтко Юлії з нашого факультету (4 курс, 41 група)

6

Молодість, краса, креативність на фото «My lovely group» Філімончук Олександри з факультету іноземних мов (група 63(605))

7

Усі учасники обов’язково отримають свої призи наприкінці тижня, тому чекаймо фотозвіт з нагородження!