13 травня 2017 року, незважаючи на дощ та хмарну погоду, було проведено щорічний університетський захід – «Студмісто». Студенти університету мали змогу поближче познайомитися з різними факультетами, виявити свої таланти, обдарованість та спритність.

«Студмісто» проходило весело й завзято! Команда фізико-математичного факультету, яка складалася зі студентів першого та третього курсу, була налаштована рішуче. «КВЕСТ» містив у собі 10 завдань різної складності – команда фізмату пройшла досить успішно, при цьому всі учасники проявили своє уміння злагодженно працювати в команді та миттєво реагувати, виконуючи поставлене завдання. При виконанні деяких завдань приходилося виявляти винахідливість, точність, швидкість і влучність.

2

Також відбулися змагання команд з волейболу, Laser-Tag, майстер-класи, гра «Мафія», стільба у тирі. Також – неофіційна «посвята першокурсників» від студентів старших курсів, під час якого відбувався батл між хлопцями та дівчатами. Надзвичайно багато різноманітних  конкурсів та розваг. Доброзичлива й дружня атмосфера наповнювала увесь простір, всі учасники підтримували один одного, вболівали й раділи успіхам.

3

Після підрахунку результатів усіх конкурсів, було оголошено переможців. Перемогу отпримала команда мистецького факультету. Команда фізико-математичного факультету посіла друге місце. Студенти фізичного виховання отримали третє місце.

Щиро вітаємо наших студентів із зайнятим ІІ Місцем у КВЕСТі в рамках проекту "Студмісто"! Студенти вкотре довели, що вони КОМАНДА, що вміють чути один одного, розуміти, підтримувати й досягати мети.

4

Окремо хочемо відзначити студентів старших курсів фізмату, які були серед організаторів заходу та приймали активну участь у проведенні – стояли на локаціях, допомагали учасникам. А ще разом з командами була группа підтримки – студенти, які підтримували, допомагали, вболівали. Дякуємо організаторам та профспілковому комітету студентів, які подарували справжнє свято.

5