12 травня 2017 року на фізматі відбувся другий (очний) етап Всеукраїнських олімпіад Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені В. Винниченка для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти з предметів математика та фізика.

Перший (дистанційний) етап тривав з 20 березня по 28 квітня 2017 року. Учасники, які набрали 75 балів і більше під час проведення дистанційного етапу, мали можливість прийняти участь у другому етапі. А вчора, 12 травня 2017 року, відбувся другий (очний) етап.

Перед початком олімпіади декан фізико-математичного факультету Ріжняк Ренат Ярославович привітав всіх учасників та побажав натхнення, успіхів та обов’язково перемоги.

2

Всі учасники боролись за шанс отримати додаткові бали (від 1 до 20) до сертифікатів ЗНО з математики та фізики.

Абітурієнтам було запропоновано до розв’язання 10 задач з математики. Цікаві та в міру складні завдання підготували члени предметно-методичної комісії: голова комісії, доцент кафедри математики Ізюмченко Л. В., члени комісії – викладачі Ботузова Ю. В., Гаєвський М. В. Організацією олімпіади з фізики займалися професор Вовкотруб В.П., доценти Чинчой О.О. та Трифонова О.М.

3

Після закінчення олімпіади учасники мали змогу ознайомитись з особливостями навчання на фізико-математичному факультеті, пройтись аудиторіями та комп’ютерними та фізичними лабораторіями, майстернями, побувати на екскурсії в Музеї історії техніки.

Олімпіада пройшла у робочій та спокійній атмосфері. Підводячи підсумки олімпіади, відзначимо гарну підготовленість багатьох школярів.

4